KADIOĞLU MAKİNA
Tarım Makinaları Üreticisi
Kadıoğlu Makina

Gizlilik Bildirimi

Kişisel bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti.'nin faaliyet göstermekte olduğu sektörde sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde esaslı bir yer teşkil ettiğinden önem arz etmektedir.

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. beraber çalıştığı kurumların, ürün ve hizmetlerini kullanan ve/veya sonuçlarını gören tüketicilerin Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. ile paylaşmış oldukları kurumsal ve/veya bireysel bütün bilgilere karşı yaklaşımını aşağıda belirtilen prensiplerle özetlemektedir. Masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

www.kadioglumakina.com.tr Web Sitesi

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. "Web Sitesinde" sizinle ilgili olarak doğrudan alınan herhangi bir kişisel bilgi bulunmamaktadır. Bütün ziyaretçilerimizin sitenin hangi bölümlerine daha çok ilgi gösterdiğini ve birkaç kere geldiklerini belirleyebilmek amacıyla kullandığımız teknolojilerde ise, herhangi bir veri kişisel bazda analiz edilmemekte, yalnızca anonim (isimsiz / kimliksiz) olarak toplanan bilgiler site ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti.'nin Çalışma Prensipleri, Gizlilik ve Güvenlik

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. "Web Sitesi" için kişisel verinin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle kişisel verilerinizi bize emanet ettiğinizde kişisel gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. tarafından kişisel bilgilere ait verilerin koruması ile ilgili tüm yasal düzenlenmelere uyulmaktadır. www.kadioglumakina.com.tr "Web sitesindeki" kişisel verilerle ilgili tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun yapılmakla birlikte, siz kullanıcımıza aşağıdaki bilgiler verilerek, kişisel verilerinizin şahsiliğinin, mahremiyetinin her zaman korunduğu güvence altına alınarak sorumlulukla kullanılması Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. tarafından taahhüt edilmektedir.

Siz kullanıcımız, Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. web sayfalarını ziyaret ederken yukarıdaki taahhütlerimiz kapsamında huzur ve güvenle hareket edebilirsiniz.

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti., paylaştığınız kişisel verilerin kasıtlı veya kazara kullanılması, kaybı, yok edilmesi veya yetkisi olmayan kimseler tarafından erişilmesini önlemek için teknik ve organizasyonel güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Güvenlik tedbirleri düzenli olarak geliştirilmekte olup günün şartlarına göre uyarlanmaktadır.

Kurumsal ve/veya kişisel olarak www.kadioglumakina.com.tr "web sitemizde" paylaşılan bütün bilgiler gizli olarak ele alınır, hiçbir özel ve tüzel kişilikle paylaşılmaz ve ticari meta olarak değerlendirilmez.

Kurumsal olarak Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. ile çalışma öncesinde ya da çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dökümanlar ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. hiç bir kurumsal veri tabanı arasından veri transferi / veri tabanı ticareti yapmaz.

Kadıoğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti. müşteri hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmek ve İzinli Pazarlama kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulayabilmek için gerekli çalışmaları yapar.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve kullanılması ile ilgili olarak her zaman bilgi alma, düzeltme ve silme hakkınız bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz onayı da istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Yukarıda ifade edilen haklarınızı info@kadmec.com mail adresi aracılığıyla kullanabilirsiniz.